Teams

Hierden JO9-3

zaterdag 6 april

Zwart Wit '63 JO9-2

11:00

zaterdag 13 april

10:30

VVOG Harderwijk JO9-5JM

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
13 apr. 10:30 veld 5A A1 Hierden JO9-3 VVOG Harderwijk JO9-5JM regulier
20 apr. 10:00 veld 3 A1 Nunspeet JO9-3 Hierden JO9-3 regulier
11 mei 10:30 veld 5A A1 Hierden JO9-3 Unicum JO9-5 regulier
18 mei 10:30 veld 1 B1 Hulshorst JO9-1JM Hierden JO9-3 regulier

zaterdag 13 april

zaterdag 20 april

zaterdag 11 mei

zaterdag 18 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
6 apr. 11:00 Zwart Wit '63 JO9-2 Hierden JO9-3 regulier --
23 mrt. 10:30 Hierden JO9-3 Emst JO9-1 regulier --
16 mrt. 10:00 Nunspeet JO9-3 Hierden JO9-3 regulier --
9 mrt. 10:30 Hierden JO9-3 Oene JO9-1JM regulier --
2 mrt. 10:30 Epe JO9-5JM Hierden JO9-3 regulier --
24 feb. 10:30 Hierden JO9-3 Hulshorst JO9-1JM regulier --
3 feb. 09:00 DSV '61 JO9-1JM Hierden JO9-3 regulier --
20 jan. 08:30 ESC JO9-4JM Hierden JO9-3 regulier --
16 dec. 09:00 DSV '61 JO9-1JM Hierden JO9-3 regulier --
9 dec. 10:30 Hierden JO9-3 Zwart Wit '63 JO9-2 regulier --
2 dec. 10:00 Nunspeet JO9-3 Hierden JO9-3 regulier --
25 nov. 10:30 Hierden JO9-3 VVOG Harderwijk JO9-5JM regulier --
18 nov. 08:30 Hierden JO9-3 asv Dronten JO9-4JM regulier --
11 nov. 09:00 Hulshorst JO9-1JM Hierden JO9-3 regulier --
4 nov. 10:30 Hierden JO9-3 Unicum JO9-3 regulier --
14 okt. 08:30 VVOG Harderwijk JO9-9 Hierden JO9-3 regulier --
7 okt. 10:30 Hierden JO9-3 Nunspeet JO9-5 regulier --
30 sep. 10:30 Hierden JO9-3 SDC Putten JO9-3 regulier --
16 sep. 08:45 DVS'33 Ermelo JO9-5 Hierden JO9-3 regulier --
9 sep. 10:30 Hierden JO9-3 FC Horst MO9-1 regulier --
2 sep. 08:30 Zeewolde JO9-5JM Hierden JO9-3 regulier --

zaterdag 6 april

zaterdag 23 maart

10:30
veld 5B A1

zaterdag 16 maart

10:00
veld 3 A2

zaterdag 9 maart

10:30
veld 5A A1

zaterdag 2 maart

10:30
veld 2 A2

zaterdag 24 februari

zaterdag 3 februari

zaterdag 20 januari

08:30
veld 3 B2

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

10:00
veld 3 B1

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

10:30
veld 5A A1

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

10:30
veld 5A A1

zaterdag 30 september

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

10:30
veld 5A A1

zaterdag 2 september

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37*)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0323 Onder 9 (2e fase)

seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 08)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0324 Onder 9 (3e fase)

seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 16)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0325 Onder 9 (4e fase)

seizoen - 3e klasse (4e fase) (3e klasse (4e fase) 06)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Jansen, Esther

Teammanager

Afgeschermd

Trainer/coach

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO9-3

Geen foto's gevonden.